top of page

Şartlar ve Koşullar

Bu hüküm ve koşullar, Tenet Oyun Yazılım ve Pazarlama LTD. (bundan böyle "biz" veya "biz" veya "React").

Tanımlar

Şartlar: Web Sitemiz, Uygulamamız ve sunduğumuz diğer tüm hizmetler için geçerli olan bu şartlar ve koşullar anlamına gelir.

Gizlilik politikası: Web Sitemiz, Uygulamamız ve sunduğumuz diğer tüm hizmetler için geçerli olan ve www.tenetgames.com/privacy adresinde bulunan gizlilik politikası anlamına gelir.

Çatışma ve değişiklikler

Koşullar ve Gizlilik Politikası arasında bir çelişki olması durumunda, bu tür bir ihtilafı çözmek için gereken ölçüde Koşullar geçerli olacaktır. Web Sitesini veya Uygulamayı kullanımınızla ilgili önemli bilgiler içerdiğinden, lütfen Şartları ve Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyun.

Bu Koşulları değiştirebilir veya düzeltebiliriz: (i) sunduğumuz mevcut hizmetleri değiştirirsek; (Şartları önemli ölçüde değiştirdiğimizde, güncellenmiş Koşullar ile birlikte Web Sitemizde bir bildirim yayınlayacağız. Web Sitemizi sürekli kullanarak, değişen Koşulları kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Koşullardaki değişiklikleri ve değişiklikleri Uygulamamız aracılığıyla bildireceğiz, ve App.ii'yi kullanmaya devam edebilmeniz için güncellenmiş Koşulları kabul etmenizi rica ederiz) sunduğumuz mevcut hizmetlere yeni hizmetler eklersek; veya (iii) güvenlik, düzenleyici veya yasal nedenlerle.

uygunluk

React, dünyanın dört bir yanındaki ilham verici hırslı bekar insanları her türlü aşkı bulmak için birbirine bağlamayı amaçlayan bir flört platformudur.

Uygulama, yetişkin üyelerin birbirleriyle çevrimiçi iletişim kurmaları içindir ve 18 yaşından küçük kişiler için uygun değildir. Uygulamayı kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu onaylamış olursunuz.

Saldırı, şiddet, cinsel suistimal veya tacizle ilgili olarak harcanmamış bir mahkumiyetiniz varsa veya herhangi bir mahkeme kararına tabiyseniz, Web Sitesini veya Uygulamayı kullanamazsınız ve Hesabınızı kaldırma hakkına sahip olacağız.

Web Sitemizden veya Uygulamamızdan kaldırılırsanız, Web Sitemizi veya Uygulamamızı (tekrar) kullanamazsınız.

Web Sitemizden veya Uygulamamızdan kaldırıldığında, size geri ödeme yapılmayacaktır. Aboneliğiniz durdurulacaktır.

Web Sitesinde veya Uygulamada sakıncalı içerik yayınlayan kullanıcılar Web Sitesinden ve Uygulamadan kaldırılacaktır.

Hizmetin herhangi bir yönünü, çalışma saatleri veya hizmetin veya herhangi bir özelliğin kullanılabilirliği dahil olmak üzere herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük altına girmeden değiştirebilir, askıya alabilir veya sonlandırabiliriz.

kayıt

Web Sitesini veya Uygulamayı kullanmak istiyorsanız, önce kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için kullanıcı adınıza ve e-posta adresinize ihtiyacımız var. Kaydolduktan sonra kişisel bir hesap (“Hesabınız”) oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluştururken en azından resminize ihtiyacımız olacak. Ayrıca bize adınızı, resimlerinizi, kendinizin tanımını, bir partnerle ilgili dileklerinizi ve kendinizle ilgili temel bilgileri (yaşınız, boyunuz, ikamet yeriniz gibi) vermeye davetlisiniz.

Hesabınızı oluştururken ve Uygulamayı ve Web Sitesini kullanırken güncel, eksiksiz ve doğru bilgiler sağlamayı kabul etmektesiniz. Hesabınızı güncel tutmayı kabul edersiniz.

Hesabınıza erişmeniz için size bir şifre verilecektir. Parolanızın gizliliğinden yalnızca siz sorumlusunuz.

Hesabınızın kaydı ve oluşturulması bir başvuru olarak nitelendirilir. Tüm başvurular otomatik olarak bir bekleme listesine alınacaktır.

Dahili bir tarama sürecinden sonra, başvuranın React üyesi olmasına izin verilip verilmeyeceğine karar veriyoruz.

Başvurular tarafımızca reddedilebilir. Bir başvuruyu her zaman hemen onaylamayabiliriz, bu zaman alabilir. Bekleme listesindeki kişiler, onaylanmak için düzenli olarak taranacaktır. Bekleme listemizden çıkmak istediğinizde lütfen murat@tenetgames.com adresine e-posta gönderin.

Bir başvurunun neden bekleme listesinde kaldığını veya bir başvuru sahibinin React üyesi olmasına neden izin verildiğini açıklamıyoruz. Karar kesindir ve herhangi bir yazışma yapılmayacaktır.

 

üyelik aboneliği

Tam Üyelik aboneliği, aynı sürenin art arda yenilenmesiyle otomatik olarak uzatılacaktır. İndirimli Tam Üyelikler, ilk ödemede indirimli fiyat sunacak ve ardından her yenileme için standart tam fiyatı sunacaktır. Abonelikler ayarlar altında yönetilebilir.

 

iOS cihazlarda, Deneme Tam Üyelikleri 3 gündür ve daha sonra standart tam fiyatı tahsil eder, aboneliği istediğiniz zaman web sitesindeki 'Hesabım' sayfasından veya mobil cihaz platformunuz (ör. iTunes) aracılığıyla sonlandırabilirsiniz.

 

Aboneliğinizi, abone olduğunuz tarihi takip eden üçüncü iş gününün gece yarısından önce herhangi bir zamanda herhangi bir ceza veya yükümlülük olmaksızın iptal edebilirsiniz. Apple Kimliğinizi kullanarak abone olduysanız, geri ödemeler React tarafından değil Apple tarafından gerçekleştirilir. Geri ödeme talebinde bulunmak istiyorsanız lütfen https://getsupport.apple.com adresini ziyaret edin. Web üzerinden abone olduysanız murat@tenetgames.com adresine iade maili alabilirsiniz.

Genel olarak, satın almalar için tüm ücretler iade edilemez ve kısmen kullanılmış dönemler için geri ödeme yapılmaz. İşlem tarihinden itibaren on dört gün içinde bir abonelik teklifi için geri ödeme talep edilirse veya yargı bölgenizde geçerli olan yasalar geri ödeme sağlıyorsa, bir istisna yapabiliriz.

 

Bilgileriniz ve içeriğiniz

Aşağıdakilerden yalnızca siz sorumlusunuz:

Web Sitesi veya Uygulama aracılığıyla yayınladığınız, ilettiğiniz veya yayınladığınız veya başka bir şekilde paylaştığınız bilgi ve içerik; ve

Web Sitesinin veya Uygulamanın diğer üyeleriyle etkileşimleriniz; ve

React aracılığıyla davet ettiğiniz arkadaşlarınız.

Hesabınız yalnızca kişisel kullanım içindir ve herhangi bir zamanda birden fazla hesap oluşturamazsınız. Başkalarını hesabınızı kullanmaları için yetkilendiremezsiniz ve Hesabınızı başka bir kişi veya kuruluşa devredemez veya başka bir şekilde devredemezsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi gizli tutmaktan siz sorumlusunuz ve React'in, kullanıcı adınızın ve şifrenizin paylaşılması, çalınması veya kötüye kullanılması nedeniyle Hesabınıza üçüncü şahıs erişiminden sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz. Tahmin edilmesi zor, güvenli bir şifre seçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Şifrenizi kimseye açıklamayın. Şifrenizin ele geçirildiğini düşünüyorsanız, lütfen hemen 'Hesabım' sayfasından değiştirin.

Lütfen Hesabınız aracılığıyla bilgileri ifşa ederken dikkatli olun. (Gönderi) adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, anlık mesajlaşma iletişim bilgileriniz veya web sitesi URL'si gibi Kişisel iletişim bilgilerini Hesabınızda yayınlayamazsınız. Ayrıca güvenliğiniz için daha önce sizinle iletişime geçmemiş üyelere gönderilen mesajlarda kişisel iletişim bilgilerine yer veremezsiniz.

Güvenliğiniz ve kişisel bütünlüğünüz bizim için önemlidir. (Sohbet) mesajlarınız kesinlikle gizlidir. Uygunsuz içerikli (ör. saldırgan veya saldırgan dil veya platformumuzu reklamlar veya bağlantı oluşturma için yasa dışı kullanım) içeren (sohbet) mesajlarını bize bildiren filtre yazılımı kullanıyoruz. Ayrıca "Bilgi ve içerik kısıtlamaları" başlığı altındaki numaralandırmaya bakın. aşağıda). Bu tür bir bildirimden sonra söz konusu içeriği silme hakkını saklı tutarız.

React üyesi olarak onaylandıktan sonra, Web Sitesi veya Uygulama aracılığıyla paylaştığınız bilgileri veya içerikleri prensip olarak izlemeyeceğiz. Ancak filtre yazılımı kullanma hakkımız saklıdır. Bu yazılım tarafından uygunsuz içeriğin tarafımıza bildirilmesi veya diğer üyeler tarafından bize bildirilmesi durumunda söz konusu içeriği engelleme hakkımız saklıdır.

Web Sitesi veya Uygulama aracılığıyla bilgi ve içerik göndererek, sağlayarak, ileterek veya başka bir şekilde paylaşarak, bize bu tür bilgi ve içerik üzerindeki fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi bir hakkın münhasır olmayan, telifsiz, dünya çapında bir lisansını (tekrar) vermektesiniz. ) bu tür içerikleri Web Sitesinde, Uygulamada veya reklamlarda veya yalnızca React'in diğer üyelerinin erişebildiği diğer korumalı alanlarda herhangi bir biçimde yayınlamak ve başka bir şekilde kullanmak.

Bilgi ve içerik kısıtlamaları

1. Web Sitesi veya Uygulama aracılığıyla şu bilgileri veya içeriği yayınlamayacak, iletmeyecek, iletmeyecek, iletmeyecek veya paylaşmayacaksınız:    a. Web Sitesinin veya Uygulamanın diğer herhangi bir kullanıcısını taciz etmeye, rahatsız etmeye, tehdit etmeye veya korkutmaya yönelik veya eğiliminde olan; b. karalayıcı, yanlış, taciz edici, müstehcen, saygısız, saldırgan veya cinsel içerikli; c. herhangi bir grup veya bireye karşı ırkçılığı, bağnazlığı, nefreti veya her türlü fiziksel zararı teşvik eder; d. yasa dışı veya yasa dışı faaliyet veya davranışları teşvik eder veya teşvik eder; e. zincirleme mektuplar, önemsiz veya istenmeyen e-posta, reklam, promosyon veya ticari mesajlar içeren; f. o kişinin izni olmadan başka bir kişinin resmini içeren; g. 18 yaşından küçük bir kişinin resmini içerir; h. yanıltıcıdır, yanlıştır veya başka bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünür. i. başka bir üyenin kişisel iletişim bilgilerini veya 18 yaşından küçük bir kişiyle veya onun adına iletişim kurmayı amaçlar; ve    j. herhangi bir üçüncü şahsın (fikri mülkiyet) haklarını ihlal eden.

1. Kendileriyle iletişim kurmayı bırakmanızı isteyen herhangi bir üyeyle iletişim kurmayı derhal durduracaksınız.

2. Web Sitemiz veya Uygulamamız aracılığıyla aşağıdakileri yayınlamayacak, kopyalamayacak, değiştirmeyecek, ifşa etmeyecek veya dağıtmayacaksınız:

a. herhangi bir gizli bilgi; veya

b. bizim veya bir üçüncü tarafın (fikri mülkiyet) haklarına tabi olan diğer herhangi bir materyal, örn. önce bizim veya ilgili üçüncü tarafın önceden yazılı iznini almadan profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekilmiş bir fotoğrafınız.

 

1. Bu Koşulların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde ihlal edildiğinden veya ihlal edildiğinden şüphelenilen herhangi bir konuyla ilgili olarak üçüncü bir tarafça talep edilen herhangi bir iddia veya zararı (bu tür iddia veya zararlarla ilgili tüm yasal ücretler dahil) bize tazmin etmeyi kabul edersiniz. veya üçüncü bir şahsın hakları. 2. Makul olarak bu Koşulları ihlal ettiğinizi düşünürsek, uyarı yayınlama, Hesabınıza erişimi askıya alma veya Hesabınızı feshetme hakkını saklı tutarız.

Riskler ve önlemler

React ÜYELERİYLE İLİŞKİN (CEZAİ) ARKA PLAN KONTROLÜ YAPMAMAKTADIR.

WEB SİTESİNİN VE UYGULAMANIN KULLANIMI VE DİĞER ÜYELERLE İLETİŞİME İLİŞKİN TÜM UYGUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ ALMAKTAN YALNIZCA SİZ SORUMLUSUNUZ. ÇEVRİMİÇİ VEYA ÇEVRİMİÇİ ÜYELERLE GÖRÜŞME VE BAŞKA ÜYELERLE TANIŞMA DAHİL OLMAK ÜZERE DİĞER ÜYELERLE ETKİLEŞİMDEKİ RİSKLER OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ.

DİĞER ÜYELER TARAFINDAN SİZE SAĞLANAN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEMEKTE VEYA DOĞRULAMAMAKTADIR. React, WEB SİTESİNDE VE UYGULAMADA MEVCUT OLAN BİLGİLERİ DOĞRU VE GÜNCEL TUTMAK İÇİN HER TÜRLÜ ÇABA GÖSTERMEKTEDİR, AMA BİLGİLERİN DOĞRU, TAM VEYA GÜNCEL OLDUĞUNU GARANTİ ETMEMEKTEDİR. BUNDAN HİÇBİR HAK ALINMAZ. SAĞLANAN BİLGİLERE GÜVENEN HERHANGİ BİR RİSK KENDİ RİSKİNİZE AİTTİR.

WEB SİTESİNİN VEYA UYGULAMANIN KESİNTİSİZ VE TAM ÇALIŞIR DURUMDA MEVCUT OLACAĞINI GARANTİ ETMİYORUZ. WEB SİTESİNDE VEYA UYGULAMADAKİ TÜM İÇERİK VE HİZMETLER “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” TEMELİNDE SUNULMAKTADIR. WEB SİTESİ VE UYGULAMASI ÜZERİNDEN VEYA ARACILIĞIYLA SAĞLANAN BİLGİLERE DAYANARAK ALDIĞINIZ HERHANGİ BİR KARAR VEYA EYLEMİN RİSKLERİ YALNIZCA SİZE AİTTİR.

Anlaşmazlıkları ve diğer sorunları bildirme

Zararlı, tehdit edici, taciz edici veya yasa dışı davranışlar da dahil olmak üzere, bu Koşulları ihlal eden herhangi bir davranışı lütfen murat@tenetgames.com aracılığıyla bildirin.

Başka bir üyeyi şikayet etmek isterseniz, hesabındaki uygun seçeneği seçerek bize bildirebilirsiniz.

Üyeler arasındaki herhangi bir yerel veya özel ihtilafa karışmak zorunda değiliz ve herhangi bir tahkim veya sulh hizmeti sunmuyoruz.

"Arkadaşlarını davet et" özelliğimiz aracılığıyla birini Web Sitesine veya Uygulamaya davet etmeyi seçerseniz, doğrudan cihazınızdaki kişiler listesinden bir kişiyi seçebilir ve kişisel hesabınızdan bir metin veya e-posta gönderebilirsiniz. Cihazınızdan gönderilen iletişimlere karşı yapılan her türlü masraftan sorumlu olduğunuzu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bir davet doğrudan kişisel hesabınızdan geldiğinden, sosyal ağların bu iletişime erişimi veya üzerinde kontrolü yoktur.

Üçüncü şahıslar

Web Sitesi ve Uygulama, üçüncü taraf web sitelerine ve uygulamalarına bağlantılar içerebilir. Bunlara erişmek veya bunları kullanmak isteyip istemediğinizi değerlendirmekten siz sorumlusunuz. Diğer web siteleri veya uygulamalardaki hiçbir özellik, içerik, reklam, ürün veya diğer materyallerden sorumlu değiliz ve bunları desteklemiyoruz. Tüm riski üstlenirsiniz ve bunları kullanmanızdan kaynaklanan tüm sorumluluğu reddederiz.

Web Sitesi veya Uygulama üzerinde veya aracılığıyla bulunan reklamcıların veya çekiliş sponsorlarının promosyonlarına veya bunların promosyonlarına katılımınız veya yazışmalarınız veya işiniz (ilgili mal veya hizmetlerin ödenmesi ve teslimatı, reklamcılara gönüllü olarak verilen herhangi bir kişisel bilgi veya isteğe bağlı iletişim bilgileri dahil olmak üzere ve çekiliş sponsorları ve bu tür işlemlerle ilgili diğer şartlar, koşullar, garantiler veya beyanlar) yalnızca siz ve bu reklamveren arasındadır.

React'in bu tür işlemler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak maruz kalınan herhangi bir iddia, kayıp veya zarardan hiçbir şekilde sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul etmektesiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

React, tüm fikri mülkiyet haklarının (patentler, patent başvuruları, ticari markalar, ticari marka başvuruları, hizmet markaları, ticari adlar, telif hakları, ticari sırlar, lisanslar, alan adları, maske çalışmaları, bilgiler, mülkiyet hakları, süreç telif hakları gibi) münhasır sahibidir. Ticari markalar) Web Sitesinin, Uygulamanın ve temel alınan yazılım ve veritabanının tasarımına ve içeriğine aittir.

Web Sitesi ve Uygulama, yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için tasarlanmıştır. Web Sitesinin ve Uygulamanın başka herhangi bir şekilde kullanımı, önceden React'in yazılı iznini gerektirir.

Sorumluluğun sınırlandırılması

HİÇBİR DURUMDA React VE İŞTİRAKLERİ, YETKİLİLERİ, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, ORTAKLARI, ORTAKLARI VE LİSANS VERENLERİ KARARLA İLGİLİ HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAYACAKTIR.

Size makul beceri ve özenle React hizmeti sunacağız. Web Sitesi, Uygulama veya ilgili hizmetler ile ilgili olarak (açık veya zımni) herhangi bir garanti veya beyanda bulunmuyoruz.

HİÇBİR DURUMDA, REAKTİFLERİ, YETKİLİLERİ, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, ORTAKLARI VE LİSANS VERENLERİ, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI, GENEL, ÖZEL, TAZMİNATÇI, DOLAYLI VE/VEYA DOLAYLI VE/VEYA DOLAYLI HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ , SİZİN VEYA BİR BAŞKALARININ HİZMETLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ OLARAK DAVRANIŞLARI, BEDENİ YARALANMA, DUYGUSAL TEHDİT, İŞ KAYBI, KAR KAYBI, TİCARİ GİZLİ HİZMETLER VE İSTİHBARAT İHLALLERİ, DİĞER HİZMETLER BAŞKA ÜYELERLE VEYA WEB SİTEMİZ VEYA UYGULAMAMIZ ARACILIĞIYLA TANIŞTIĞINIZ KİŞİLERLE İLETİŞİM VEYA TOPLANTILARDAN YA DA SAĞLADIĞIMIZ HERHANGİ BİR HİZMETTEN KAYNAKLANAN.

BURADA, WEB SİTEMİZ VEYA UYGULAMAMIZ ARACILIĞIYLA SUNDUĞUMUZ HİÇBİR TALİMAT, TAVSİYE VEYA HİZMET İÇİN React'i SORUMLU TUTMAYINIZ. React, WEB SİTEMİZ VEYA UYGULAMAMIZLA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KAYNAKLANAN VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İLGİLİ HASAR, DAVA, İDDİA VE/VEYA TARTIŞMALAR İÇİN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU AÇIKÇA REDDEDER.

KÂR KAYBI, İYİ NİYET, VERİLERİN KULLANIMI, KÂR KAYBI, İYİ NİYET, VERİ KULLANIMI, DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, DOLAYLI VEYA ÖRNEK OLARAK SORUMLU OLMAYACAĞINI AÇIKÇA ANLAMAKTA VE KABUL ETMEKTESİNİZ. Kimden:A) WEB SİTESİ VEYA UYGULAMANIN KULLANIMI VEYA KULLANILAMAMASI; B) SİTE ÜZERİNDEN, UYGULAMADAN YA DA UYGULAMA SONUCUNDA VERİLEN MAL, VERİ, BİLGİ VEYA HİZMETLER VEYA ALINAN MESAJLAR VEYA GİRİŞ İŞLEMLERDEN KAYNAKLANAN İKAME MAL VE HİZMET SATIN ALMA MALİYETİ; C) İLETİM VEYA VERİLERİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA DEĞİŞİKLİKLER; D) HERHANGİ BİR KULLANICININ VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN WEB SİTESİNDE VEYA UYGULAMADAKİ BEYANLARI VEYA DAVRANIŞLARI; E) BİZİM TARAFIMIZDAN SUNULAN İÇERİK VERİLERİNE GÜVENİNİZ; ORF) WEB SİTESİ VEYA UYGULAMAYLA İLGİLİ DİĞER HERHANGİ BİR KONU.

Bu Koşullardaki hiçbir şey, bizim ihmalimizden veya çalışanlarımızın veya acentelerimizin ihmalinden kaynaklanan hileli yanlış beyanımız veya ölüm veya kişisel yaralanma için sorumluluğumuzu hariç tutmaz veya sınırlamaz.

KANUNUN ELDE OLDUĞU EN ÖLÇÜDE, React'in WEB SİTESİNDEN VEYA UYGULAMASINDA VEYA İÇERİĞİMİZİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN MAKSİMUM YÜKÜMLÜLÜĞÜ, EYLEM NEDENİNE (SÖZLEŞME, HİÇBİR HAKSIZLIK, HİÇBİRLİK VEYA HİÇBİRLİKTE), Tepki için ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETLERİN BÜYÜKLERİNİ AŞMAYACAKTIR.

tazminat

1. MAKUL YASAL VE MUHASEBE ÜCRETLERİ DAHİL DE DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR İDDİA, DAVA VEYA TALEPTEN, (A) HERHANGİ BİR PARTİ KULLANIMINIZDAN VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE KULLANILDIĞINIZDAN (A) KAYNAKLANAN İDDİA ETMEKTE YA DA SONUÇLANDIRILMAKTADIR İÇERİK, (B) WEB SİTESİNİN VEYA UYGULAMANIN HERHANGİ BİR İÇERİĞİNİ KULLANMANIZ VEYA GÜVENMENİZ, (C) HESABINIZDAKİ KENDİ İÇERİĞİNİZ VEYA (D) BU ŞARTLARI VEYA GİZLİLİK POLİTİKASI İHLALİNİZ. BU TÜR İDDİA, DAVA VEYA İŞLEMLERLE İLGİLİ OLARAK SİZLERE DERHAL BİLDİRİM YAPACAĞIZ.

Üçüncü Taraf Anlaşmazlıkları

1. React'in herhangi bir hizmet sağlayıcısı veya üçüncü taraf hizmeti ile bağlantısı yoktur ve herhangi bir hizmet sağlayıcısı, üçüncü taraf hizmeti veya hizmetin diğer herhangi bir kullanıcısı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka bir üçüncü taraf ile olabilecek herhangi bir ihtilaf, doğrudan aşağıdakiler arasındadır: Siz ve bu üçüncü şahıs ve React'i, bu tür anlaşmazlıklardan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bağlantılı olarak ortaya çıkan, bilinen ve bilinmeyen her tür ve nitelikteki (fiili ve sonuçsal) her türlü iddia, talep ve zarardan gayri kabili rücu olarak muaf tutarsınız.

Diğer

React kısmen veya tamamen başka bir şirket tarafından satın alınabilir. Bu (yazılı) haber verilmeksizin yapılacaktır.

Bu Koşulları ihlal ederseniz ve size karşı herhangi bir işlem yapmazsak, bu Koşulları ihlal ettiğiniz başka herhangi bir durumda haklarımızı ve çözüm yollarımızı kullanma hakkına sahip olacağız.

Bu Koşulların herhangi bir bölümüne herhangi bir mahkeme veya düzenleyici tarafından izin verilmez veya geçersiz bulunursa, diğer hükümler uygulanmaya devam edecektir. Bu Şartları gerektiği gibi ayarlayacağız, bu durumda geçersiz şartlar, ilgili geçersiz şartlardan en az farklı olan geçerli şartlarla değiştirilecektir.

 

Bu Şartlar, sizin ve bizim dışımızda hiç kimseye hak vermeyi amaçlamaz.

bottom of page